Rzeczoznawcy
Odsłony: 13096

Imię i nazwisko: Longin Wiśnicki
Firma: MMB Wycena Nieruchomości
Imię i nazwisko: Mariusz Buczma
Miasto: Radom 26-604
Ulica: Bacha 33/1
Telefon: 509-743-290
mmbradom@gmail.com
Firma: Nieruchomości Jaśkiewicz
Imię i nazwisko: Mirosław Jaśkiewicz
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Piłsudskiego 7
Telefon: 602 444 220
biuro@jaskiewicz.com.pl
Firma: P.P.H.U PeWeL Sp. z o.o.
Imię i nazwisko: Krzysztof Lewandowski
Miasto: Radom 26-600
Ulica: S. Batorego 24
Telefon: 602373036
biuro@pewel.pl
Firma: KRYSBUD PROJEKT
Imię i nazwisko: Alina Krystkowiak
Miasto: Pionki 26-670
Ulica: Plac Konstytucji 3 Maja 9
Telefon: 607 59 77 87
ak.krystkowiak@onet.pl
Imię i nazwisko: Andrzej Kmita
Firma: Agencja Nieruchomości Władysław Pitkowski
Imię i nazwisko: Władysław Pitkowski
Miasto: Radom 26-600
Ulica: M. C. Skłodowskiej 18 l 206
Telefon: 698 596 593
pitkowski@wp.pl
Firma: Wycena Nieruchomości
Imię i nazwisko: Bożena Wlazło
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Makuszyńskiego 9/1
Telefon: 696-840-498
bwwycena@gmail.com
Firma: RZECZOZNAWSTWO MAJĄTKOWE I BUDOWLANE
Imię i nazwisko: Grażyna Komorowska
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Olsztyńska 31/141
Telefon: 694 154 362
gana@tkdami.net
Imię i nazwisko: Włodzimierz Dłużewski
Firma: WYCENA NIERUCHOMOŚCI DIANA KACZMARCZYK
Imię i nazwisko: Diana Kaczmarczyk
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Klonowica 8/2
Telefon: 692 318 619
biuro@wycena-kaczmarczyk.com
Imię i nazwisko: Andrzej Giziński
Firma: Rzeczoznawca Majątkowy
Imię i nazwisko: Andrzej Dygas
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Kolberga 20/127
Telefon: 48 363 72 33
adygas63@wp.pl
Firma: GRUNT Pracownia Geodezyjna i Wycena Nieruchomości
Imię i nazwisko: Krystyna Kasprzak
Miasto: Radom 26-604
Ulica: Odrodzenia 87
Telefon: (48) 365-58-63
krystyna.kasprzak@onet.pl
Firma: Kancelaria Majątkowa Agnieszka Żukowska-Kowalik
Imię i nazwisko: Agnieszka Żukowska Kowalik
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Struga 51 201A
Telefon: 696 999 462
a.zukowska@vp.pl
Imię i nazwisko: Stanisław Napora
Imię i nazwisko: Wirginia Sztąberek
Firma: Wycena Nieruchomości
Imię i nazwisko: Henryk Osiński
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Andersa 1/57
Telefon: 601889759
wycena.radom@gmail.com
Firma: Wycena Nieruchomości Ewa Maraszkiewicz
Imię i nazwisko: Ewa Maraszkiewicz
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Sempołowskiej 1B m.6
Telefon: 696-450-369
wycena@maraszkiewicz.pl
Firma: WYCENA NIERUCHOMOŚCI Marcin Dygas
Imię i nazwisko: Marcin Dygas
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Źródłowa 6A
Telefon: 502258082
rzeczoznawca.radom@interia.pl
Firma: Biuro Wycen Ekspert
Imię i nazwisko: Sławomir Srocki
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Krańcowa 12
Telefon: 603607389
srocki.s@wp.pl
Firma: Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami
Imię i nazwisko: Justyna Cedro
Miasto: Radom 26-600
Ulica: piłsudskiego 13
Telefon: 483628655
justynac@zbt.pl
Imię i nazwisko: Jerzy Kowalik
Imię i nazwisko: Justyna Tłuścik-Kwiecień
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Bielicha 36b
Telefon: 507-109-530
tluscikjustyna@tlen.pl
Firma: Rzeczoznawca Majątkowy Leszek Kiljanek
Imię i nazwisko: Leszek Kiljanek
Miasto: Radom 26-604
Ulica: Długojowska 100B
Telefon: 695-353-792
leszek.kiljanek@neostrada.pl
Firma: EMAR
Imię i nazwisko: Mariusz Nakoneczka
Miasto: Garbatka Letnisko 26-930
Ulica: Kruczkowskiego 16
Telefon: 600 541 931
biuro@firmaEMAR.pl
32154339
Imię i nazwisko: Lidia Żmijewska
Firma: WYCENA NIERUCHOMOŚCI
Imię i nazwisko: Henryk Poręba
Miasto: Radom 26-611
Ulica: Sandomierska 15 m. 25
Telefon: 603608525
hporeba@wp.pl
Firma: Nieruchomości Barbara Piasecka
Imię i nazwisko: Barbara Piasecka
Miasto: Radom 26-600
Ulica: Olsztyńska 26c 7
Telefon: 48 34 473-83
bpiasecka@onet.pl

©PSRWN Radom 2010                Odwiedziny serwisu: 155909
Wykonanie: Dan-net